KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826368

nr 1282 6368

José Galván (1910-2001). Signerad. Olja på duk, 53,5x44cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:40:21

17/10 08:59:51 1      Vinnande bud